Radca prawny nieruchomości

 

Nieruchomość stanowi często najważniejszy składnik majątku firmy. Dlatego tak ważnym jest, by w tym zakresie zapewnić przede wszystkim pewność i bezpieczeństwo. Przy nabyciu lub zbyciu nieruchomości i przy procesie budowlanym nie można zostawić nic przypadkowi.

Kancelaria prawna z Poznania – kompleksowe wsparcie w nabyciu i zbyciu nieruchomości

Zakup nieruchomości to skomplikowany proces, wymagający odpowiednich przygotowań. Aby uniknąć przyszłych komplikacji, należy zweryfikować i uregulować stan prawny gruntu. Często konieczne okazuje się dokonanie przekształceń terenów rolniczych, by stworzyć warunki do zabudowy. Dlatego też, podczas nabywania nieruchomości, radca prawny o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu tej dziedziny prawa to nieoceniona pomoc, która uwzględnia profesjonalne wsparcie. Świadczymy usługi z szeroko pojętego prawa nieruchomości. Radcy prawni naszej Kancelarii lub z nią współpracujący posiadają szeroką wiedzę w dziedzinie niestandardowych rozwiązań w obrocie nieruchomości, a także weryfikacji i regulowaniu stanu prawnego nieruchomości i gruntów. Oferujemy nie tylko doradztwo prawne w tym zakresie. Przede wszystkim skupiamy się na skutecznej ochronie interesów naszych Klientów. Gwarantujemy profesjonalny system opieki prawnej przedsiębiorców w zakresie prawa nieruchomości. Nasze kompleksowe usługi zapewnią Tobie zarówno bezpieczeństwo prawne, jak i podatkowe. Usługi świadczymy w siedzibie Kancelarii w Poznaniu, a także na terenie całego kraju.

Co oferujemy?

  • nabycie i zbycie nieruchomości – wspieramy kompleksowo naszych Klientów przy zakupie nieruchomości, począwszy od zbadania stanu prawnego obiektu, przez opracowanie optymalnej struktury transakcji, po przygotowanie wszystkich umów oraz załatwienie wszelkich formalności.
  • proces inwestycyjny – jeżeli planujesz budowę nowego obiektu lub przebudowę istniejącego, to pomożemy Ci przebrnąć przez długą i często krętą ścieżkę administracyjną. Plany miejscowe, decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenia na budowę, odwrotne obciążenie przy usługach budowlanych – zostaw nam te uciążliwe formalności. Ponadto przygotujemy lub zweryfikujemy umowę o roboty budowlane.
  • wynajem powierzchni – jeśli szukasz powierzchni do wynajęcia lub sam chcesz oddać w najem część swojej nieruchomości, przygotujemy dla Ciebie bezpieczną umowę i wesprzemy w negocjacjach z drugą stroną, Poznań i nie tylko.
  • optymalizacja podatku od nieruchomości - jeżeli chcesz zmniejszyć obciążenie podatkiem od nieruchomości lub dokonać jego optymalizacji, pomożemy Tobie zrobić to bezpiecznie.

W ramach prawa nieruchomości, nasi radcy prawni świadczą usługi na każdym etapie procesu inwestycyjnego i administracyjnego. Powierzając nam obsługę prawną nieruchomości, będziesz miał gwarancję spokoju, bezpieczeństwa oraz optymalizacji podatkowej nieruchomości. Radcy prawni w naszej Kancelarii reprezentują Klientów we wszelkich postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także w kontaktach z kontrahentami i pośrednikami.

Wsparcie dla firm, działających na rynku nieruchomości – radca prawny zadba o Twoje interesy

Prawo nieruchomości to zawiła i niełatwa dziedzina, którą trudno przyswoić. Działanie na rynku nieruchomości bez posiadania kompleksowej i szerokiej wiedzy, dotyczącej prawa może skutkować błędnymi decyzjami i koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów. Kancelaria prawna, której siedziba to Poznań, dysponuje dużym doświadczeniem w doradztwie z zakresu obrotu nieruchomościami i inwestycji. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym kroku postępowania inwestycyjnego, dotyczącego nieruchomości. Radca prawny, dzięki fachowemu wsparciu i biegłej znajomości prawa, pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz środki finansowe. Decydując się na pomoc profesjonalisty, zyskujesz pewność, że podejmujesz dobre decyzje, wybierasz zgodne z przepisami rozwiązania i minimalizujesz ryzyko błędu. Dla firm działających na rynku nieruchomości oferujemy doradztwo prawne w zakresie prawa nieruchomości, radca prawny udzieli kompleksowego wsparcia w ramach analizy stanu prawnego nieruchomości i przygotowaniu różnorodnych umów. Dla przedsiębiorstw oferujemy pełną obsługę administracyjną procesu inwestycyjnego w zakresie prawa nieruchomości. Nasi radcy prawni pomogą podczas weryfikacji i negocjacjach umów deweloperskich. Jeśli zastanawiasz się nad inwestycją w nieruchomości, radcy prawni z poznańskiej Kancelarii JLT, są do Twojej dyspozycji. Swoim zasięgiem działania obejmują nie tylko Poznań, ale także pozostałe polskie miejscowości. Zapraszamy więc do kontaktu Klientów z całej Polski.