Doradztwo prawne i podatkowe dla firm

Zapraszam do zapoznania się z zakresem usług świadczonych przez kancelarię JLT. Wskazane obok dziedziny prawa są najważniejszymi obszarami mojej specjalizacji, popartymi ponad 10-letnim doświadczeniem z międzynarodowych kancelarii. Przy świadczeniu usług współpracujemy również w razie potrzeby z doświadczonymi doradcami zewnętrznymi. Pozwala to zapewnić kompleksową, wszechstronną i profesjonalną obsługę w różnych dyscyplinach prawa i skomplikowanych przedsięwzięciach. Doradztwo prawne i podatkowe świadczone jest nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całego kraju. Wspieramy również polskie firmy w Niemczech i w kontaktach z niemieckim kontrahentem. Zapraszam do kontaktu! Zadzwoń lub napisz i zapytaj o naszą pełną ofertę. JLT Jadżyn Legal & Tax

Większe zrozumienie, lepsze rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie, kompleksowe doradztwo, usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze zagranicznych firm w Polsce, a także polskich firm zagranicą, gwarantuje najwyższą jakość i fachowość usług.

Kompleksowość

Nie ograniczamy się jedynie do doradztwa prawnego, doradztwo podatkowe i wsparcie biznesowe naszych Klientów jest dla nas równie ważne.

Partnerstwo

Kształtujemy nasze relacje na zasadach partnerstwa, by nie tylko rozwiązywać problemy, ale przyczyniać się do rozwoju biznesu naszych Klientów.

Elastyczność

Zasady rozliczania usług, miejsce i forma ich wykonywania, dyspozycyjność. Zawsze uwzględniamy potrzeby Klienta i mamy elastyczne zasady współpracy.