Jako radca prawny i doradca podatkowy z Poznania z ponad 10-letnim doświadczeniem zapewniam kompleksową i bieżącą obsługę prawno-podatkową na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywałem w kancelariach specjalizujących się w obsłudze biznesu i międzynarodowych transakcji.

 
Doświadczenie wyniesione z pracy w dużej kancelarii sieciowej pozwala mi wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności oraz połączyć je z elastycznością wykonywania zawodu w mniejszej kancelarii.
 
Jako prawnik specjalizuję się w prawie handlowym, podatkowym, transakcjach międzynarodowych oraz w prawie nieruchomości. Posiadam również bogate doświadczenie w obsłudze projektów OZE i dot. transportu. Kancelaria zapewnia zatem kompleksowe wsparcie prawne i podatkowe dla firm w Poznaniu i nie tylko. Jako prawnik wspieram głównie polskie firmy z kapitałem niemieckim lub w kontaktach z niemieckim kontrahentem (sprawy polsko-niemieckie, prawo niemieckie).

Wiedzę prawniczą łączę z osobistym doświadczeniem w biznesie, co gwarantuje pełne rozumienie potrzeb i celów Klientów. W celu poznania dokładnego zakresu usług zapraszam do zakładki Usługi. W chwili wolnej udzielam też darmowych porad przez portal Specprawnik. Tutaj możesz zapoznać się z tymi poradami.
 

Usługi świadczę także w języku niemieckim i  angielskim.

Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania lub rozmowy.

Michał Jadżyn